Zainteresowania w życiu

0
576

Zajmuję się w życiu wieloma rzeczami, moja praca zawodowa wymaga ode mnie pewnej wszechstronności. Jednak mam też czas na to, by rozwijać swoje pasje, z których chyba najważniejszą jest architektura. lubię zwiedzać obiekty architektoniczne, robić zdjęcia i szkice detali. Mam też wiele albumów i magazynów ze zdjęciami najważniejszych budynków.
Architektura pasjonuje mnie tak bardzo, że czasem wyjeżdżam, aby obejrzeć na własne oczy budynek, o którym czytałam albo którego zdjęcia widziałam. Lubię porównywać swoje wrażenia z tym, co ktoś inny zauważył i uwiecznił. Czasem urządzam sobie wycieczki tematyczne, na przykład szlakiem kościołów średniowiecznych albo murów obronnych czy innych podobnych miejsc.
Bardzo chciałabym, żeby ta pasja mogła jakoś połączyć się z moją pracą zawodową. Architektura daje przecież wiele możliwości rozwoju, zwłaszcza ta nowoczesna. Cieszyłabym się, gdyby mi się to kiedyś udało. Myślę, że jeśli będę bardzo chciała, to jakoś osiągnę swój wymarzony cel. I już się na to cieszę.