Narożnik jako strefa odpoczynku w domu

0
1489

W ciągu ostatnich kilku lat narożniki na nowo podbijają serca miłośników nowoczesnego designu. To komfortowe, wielofunkcyjne meble, które są niekwestionowaną ozdobą każdego salonu. Poza niebanalnym wyglądem urzekają ergonomią, dlatego są uwielbiane przez wszystkich domowników. Jak wybrać idealny narożnik do domowej strefy relaksu?

Duży, kilkuosobowy narożnik to miejsce, gdzie każdego popołudnia spotykasz się z rodziną, by wspólnie obejrzeć dobry film albo mecz. To również przestrzeń do wypoczynku, drzemki, czy lektury, dlatego ważne jest, by był jak najlepiej dopasowany wielkością, wykończeniem i funkcjami.

Regulacja zagłówka, czyli komfort na wysokim poziomie.

Zwykłe, proste narożniki, jakie jeszcze kilka lat temu można było spotkać w większości polskich domów, obecnie odchodzą w niepamięć. Ich miejsce szturmem podbiły nowoczesne sofy narożne z funkcją spania i regulacją wysokości oraz kąta nachylenia zagłówka. Dzięki takim udogodnieniom możesz w pełni wykorzystać potencjał strefy relaksu w swoim domu!

Kiedy oglądasz długi film albo zapraszasz znajomych na karty, komfortowe siedzisko to podstawa, jeśli chcesz zachować zdrowy kręgosłup i dobre samopoczucie. Nowoczesne narożniki z meble.pl, takie jak AVANTI, PHOENIX czy HUGO pozwolą Ci w pełni rozkoszować się wolnym czasem w gronie najbliższych. To modele wyposażone w ergonomiczne oparcie i zagłówki, które świetnie stabilizują całe ciało.

Design to nie wszystko!

Z meble.pl odkryjesz, że nietuzinkowy design może iść w parze z wygodą. Narożnik do salonu taki jak LOFT, STILO lub EMPORIO wyniesie Twój wypoczynek na wyższy poziom, dając wytchnienie i optymalne oparcie dla Twoich pleców po ciężkim dniu.

Pamiętaj, że im szerszy i głębszy narożnik, tym większa przestrzeń do relaksu, więc jeśli tylko masz więcej miejsca w swoim salonie, nie wahaj się wybrać dużego, komfortowego narożnika. Taka inwestycja opłaci Ci się z nawiązką, a domownicy docenią przyjemne chwile spędzone razem w zaciszu Waszego salonu.