Zamaskuj się

0
341

Zamaskuj się, ale tylko profesjonalnie. Na zdrowiu nigdy nie warto oszczędzać, ostatecznie zawsze przepłacisz niewspółmiernie dużo do tego, co mogłeś pierwotnie zainwestować. Dlatego jeśli Twój zawód (lub hobby) wymaga przebywania w niesprzyjających warunkach – nie obędzie się bez masek spawalniczych. Uchronisz wzrok oraz twarz przed działaniem żarzącego światła i wysokiej temperatury.

Mając maskę spawalniczą wysokiej jakości możesz pracować bezpiecznie, bo wszystkich udogodnień, jakie gwarantują ich producenci nie sposób niemal wymienić. Maski przede wszystkim dają możliwość dostosowania do budowy anatomicznej każdego użytkownika. Wygodne regulowanie sprawi, że już nigdy nie będziesz mocować się z archaiczną osłoną, która na nikogo chyba nie pasuje. Dodatkowo wyregulujesz kąt widzenia i odległość maski od Twojej twarzy.

W zależności od metody spawania, którą właśnie wybrałeś, odpowiednio ustawisz też parametry ochrony świetlnej, czułość światła oraz czas opóźnienia. Maski spawalnicze, oferowane przez sklep www.emaks.pl są dostępne w 3 wersjach: Spark One, Carbonic 700 oraz Firestarter 500. Poszczególne modele różnią się głównie zakresem widzenia oraz rozmiarami. Jak widać, dostosujesz maskę szczegółowo, do swoich potrzeb, zależnie od budowy ciała oraz rodzaju wykonywanej pracy, wymienić można m.in: spawanie SMAW, spawanie MIG, spawanie MAG/CO2, Air Carbon Cutting,cięcie i spawanie łukiem plazmowym, oraz cięcie łukiem z elektrod węglowych w atmosferze powietrza. Nie ma chyba możliwości, aby maska nie podołała Twoim wymaganiom. Jeśli tego jest nadal mało, dodajmy, że szereg międzynarodowych certyfikatów bezpieczeństwa gwarantuje bezpieczeństwo pracy, jakiego nie doświadczyłeś nigdy wcześniej.

Zapraszamy na zakupy!