Ekspresy

0
474

Nie ma chyba pracownika w żadnym biurze, który nie potrzebuje wspomóc swojej energii aromatyczną kawą. Dlatego bardzo ważnym elementem wyposażenia wielu firm są ekspresy do biura. Dzięki nim każda osoba będzie mogła w każdej chwili otrzymać filiżankę kawy.
Ekspresy do biura są dostępne na rynku w tak wielu rodzajach, że czasami ciężko zdecydować się na wybór takiego, który w pełni zaspokoi potrzeby pracowników. Zanim podejmiemy decyzję warto przeanalizować jakie urządzenie będzie nam naprawdę potrzebne. Jeśli firma jest duża to najlepiej wybrać ekspresy do biura w wersji automatycznej. Są to duże urządzenia mogące jednocześnie przyrządzić duże ilości napoju, i to nie tylko w kubkach czy filiżankach, ale nawet w dzbankach. Ta funkcja przydaje się kiedy kawa jest potrzebna podczas konferencji czy przysłowiowej burzy mózgów w firmie. Ekspres automatyczny jest również bardzo prosty w obsłudze i posiada zazwyczaj wbudowany młynek do kawy, co zwalnia z pamiętania o odmierzeniu jej właściwej porcji.
Z kolei w przypadku małej firmy najlepsze będą klasyczne ekspresy do biura przelewowe lub ich nowocześniejsze wersje na kapsułki z kawą. Można spokojnie wybierać modele typowo domowe, które w pełni zaspokoją potrzeby niewielkiej ilości pracowników, a jednocześnie zajmują bardzo mało cennego miejsca.