Jakie torebki sprawdzą się na zimę?

0
354

Zimą nosi się obszerne kurtki, jak i płaszcze. Do nich dobieramy rękawiczki, czapki oraz szaliki. Nie możemy zapomnieć o odpowiedniej torebce. Zamiast koszyków noszonych w ręku, czy też torebek płóciennych, które sprawdzają się latem, powinnyśmy zainwestować w odpowiednie torebki damskie na zimę, które pasują do butów emu.

Torebki wodoodporne

Dobór torebek do butów emu sprawia wielu kobietom problemy. Stąd właśnie szukanie takich informacji w sieci. Sporo ciekawych porad możemy znaleźć pod tym linkiem http://nawakacje.eu/jakie-torebki-damskie-pasuja-do-butow-emu-na-zimowy-wyjazd/. Na pewno dowiemy się tego, że torebki na zimę do butów emu muszą być solidne. Nie bierzemy nawet pod uwagę, że mogłyby przemakać pod wpływem opadów deszczu, czy też śniegu. Powinnyśmy wybierać takie modele, które wyposażone są w dosyć szeroki pasek lub długie rączki. Nawet gdy włożymy gruby sweter, grubą kurtkę, czy też grube rękawiczki, to musimy te torebki wygodnie nosić.

Najczęściej kreacje zimowe są obszerniejsze od tych, które nosi się w pozostałych porach roku. Właśnie dlatego torebka do butów emu powinna być większa. Na pewno małe torebki na cienkim paseczku nie pasują do kurtek zimowych. Taki pasek może wręcz zniknąć w fałdach kurtki. Musimy także pamiętać o tym, że mała torebka wizualnie zostanie jeszcze pomniejszona. Tak się stanie, gdy zestawimy ją z grubym swetrem, czy też kurtką.

W jakim kolorze powinna być torebka na zimę?

Na zimę powinniśmy się zaopatrzyć w dużą, jak i pojemną torebkę, która ma szeroki pasek. Zamiast kopertówki postawmy na stylową torebkę listonoszkę. Jej zaleta jest długi pasek, który powinien mieć koniecznie możliwość regulowania długości. Możemy dzięki temu dopasować go do bardzo grubej kurtki. Torebka będzie zawieszona wygodnie na ramieniu. Do tego mamy wolne ręce i możemy się w pełni swobodnie poruszać.

Okazuje się, że bardzo ważna jest także kwestia koloru naszej torebki. Jej kolor jest zależny od koloru kurtki, czy też płaszczu, który nosimy na co dzień. Wyborem dosyć uniwersalnym jest torebka czarna, która tak naprawdę będzie pasowała do wszystkiego. W ofercie producentów znajdziemy bardzo duży wybór modeli. Możemy wybrać taki rozmiar oraz kształt, który będzie idealnie pasował do naszych stylizacji.

Osoby, które lubią się bawić kolorem, mogą wybrać torebki pod kolor czapki, czy też szalika. W zasadzie torebki znajdziemy w każdym kolorze. Torebka, która jest plamą kolorową na tle płaszcza popielatego, czy też czarnego to naprawdę interesujący pomysł, aby ożywić stylizacje zimowe. Jeśli nosimy zimą kurtki sportowe kolorowe, to idealnym wręcz wyborem będzie listonoszka w kolorze neutralnym, czy też odwrotnie. Torebka może stanowić wręcz mocny kontrast. Zima wbrew pozorom jest świetną porą roku na eksperymenty modowe. Okazuje się, że możemy zaszaleć nie tylko latem oraz wiosną. Zimą także możemy postawić na zabawę kolorem. W końcu będzie wesoło. Koniec z tymi czerniami i szarościami w zimie. Wprowadźmy nieco kolorów, a od razu poczujemy się lepiej.