Nasiona

0
510

Ostatnimi czasy ludzie chętnie poszerzają swoje horyzonty. Dzięki temu sięgają po rzeczy, które kiedyś wydawały im się zupełnie pozbawione znaczenia. Jednak dogłębne poznanie określonego tematu sprawia, że odnajdywany jest sens.

Marihuana oraz inne narkotyki od zawsze budzą sprzeczne uczucia wśród ludzi. Z jednej strony mogą powodować uzależnienie, a z drugiej strony niektóre substancje uważane za odurzające mogą nieść również pozytywny skutek. Chodzi tu oczywiście o wykorzystanie narkotyków w medycynie, co ostatnimi czasy budzi wiele kontrowersji.

W niektórych miejscach są uprawiane nasiona feminizowane i sprawdzane właściwości lecznicze niektórych narkotyków. Robienie tego na własną rękę w Polsce jest nielegalne, ale naukowcy pracują nad znalezieniem ostatecznej odpowiedzi. Dzięki temu w przyszłości niektóre środki być może będą wykorzystywane w medycynie. Z takiego faktu na pewno ucieszą się zwolennicy takie rodzaju lecznictwa. Jednak ostateczna decyzja wymaga dalszych badań i eksperymentów.