Glazura do Łazienki

0
291

Łazienka w jasnych kolorach to naturalny wybór, jeśli zależy nam na pozyskaniu wrażenia przestronności, niezwykłej czystości i do tego świeżości. Jest doskonała dla osób, którym wciąż brakuje światła. Pomaga obudzić się wczesnym rankiem i odpocząć w świetnej atmosferze wieczorem. Jasna glazura do łazienki to modne rozwiązanie.

Bardzo często w całym domu ściany są jasne, więc taka kolorystyka łazienki upodabnia ją do innych pomieszczeń ? nie podkreśla jej odmiennej funkcji ani ponadprzeciętnego charakteru. Ważną cechą jasnego wykończenia ścian i podłogi jest to, że umożliwia harmonijnie wtopić w tło urządzenia sanitarne w kolorze białym.

Niezwykłym przypadkiem jest łazienka w kolorystyce białej. Niektórym otoczenie płytek w kolorze białym, w połączeniu ze stalowymi bateriami i szkłem wydaje się trochę za sterylne i chłodne. Dlatego chętniej wybierane są beże, ciepłe piaskowe barwy i waniliowe odcienie, które bez trudu komponują się z innowacyjnymi sprzętami, jednocześnie dodając pomieszczeniu bardzo dużo przytulności.