Tabletki calominal opinie są wystawiane przez kobiety, które stosują je i są niezwykle zadowolone z efektów tabletek. Opinie są zazwyczaj niezwykle pozytywne, a osoby zażywające tabletki calominal są bardzo zadowolone zarówno z jego składu, jak i efektu.

Tabletki calominal stosuje się zazwyczaj jako suplement diety na odchudzanie. Zażywając go, w organizm wchłania się o wiele mniej kalorii, w związku z czym osoba zażywająca je chudnie wręcz w tak zwanych „oczach”. Tabletki zmniejszają także apetyt, więc wieczorne podjadanie oraz podwójne dokładki dań znikają. Wiele osób potwierdza skuteczne działanie tabletek calominal, a także są one w pełni zadowolone z efektu chudnięcia. Calominal zmniejsza również ilość wiązanych tłuszczy.
Skład tabletek jest również bardzo przyjazny kobietom stosującym je. Warto również napomnieć, iż bardzo często korzystają z nich mężczyźni, którzy bez zbędnych ćwiczeń oraz żmudnych, męczących, a wręcz katorżniczych diet chcą zmienić coś w swoim życiu oraz zadbać o siebie.