Lubię aktywnie spędzać czas, jeździć na zorganizowane wycieczki, ale także sama na własną rękę zwiedzam różne miejsca. Chętnie oglądam nowe przestrzenie, ale najbardziej interesuje mnie architektura. Z dużym entuzjazmem oglądam zarówno budowle średniowieczne, jak i współczesne realizacje wizji nowoczesnych architektów.
Z każdego wyjazdu przywożę ze sobą bogatą dokumentację fotograficzną. Potem mogę w zaciszu domowym delektować się tym, co widziałam. Chętnie też zapraszam znajomych i pokazuję im swoje zbiory. Oni już wiedzą, że architektura to moja pasja i nawet nie narzekają, kiedy zamęczam ich kolejnymi opowieściami.
Mam ponadto przed sobą wiele planów. Co jakiś czas opracowuję sobie trasę jakiejś nowej wycieczki i zapisuję ją w notatniku. Potem czytam o miejscach, które mogę tam zobaczyć. Przecież architektura jest dla mnie najważniejsza, więc to jej podporządkowuję swoje trasy. Taki sposób spędzania wolnego czasu sprawia mi ogromną przyjemność i wydaje mi się, że w jakiś sposób mnie rozwija.