…i nawet śmierć ich nie rozdzieli!
Migomaty

…ale kogo? Otóż, rzecz się tyczy elementów zespawanych profesjonalnym migomatem. Przy zastosowaniu tej metody, połączone fragmenty dowolnego tworzywa pozostaną jedną, trwałą całością – bez względu na ich grubość, czy też położenie.

Czym są tajemniczo brzmiące skróty MIG/MAG? W telegraficznym skrócie: jest to specyficzny rodzaj elektrycznego spawania, przy którym stosuje się topliwą elektrodę w osłonie obojętnych (MIG) lub aktywnych (MAG) gazów. Może zdawać się nieco skomplikowane ale dla użytkownika nazwa ta powinna kojarzyć się przede wszystkim z wysoką jakością wykonywanej pracy.

Wszystkie urządzenia, które wyszły z fabryk producenta Stamos Germany niezmiennie charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dobrymi właściwościami spawalniczymi, niezawodnością oraz prostotą obsługi. Dołożono też wszelkich starań, aby migomaty były zgodne z wszystkimi, niezwykle restrykcyjnymi normami technicznymi, dzięki czemu ich użytkowanie jest bezpieczne i bezproblemowe. Urządzenia posiadają czytelne ekrany LCD oraz haki wykonane ze stali nierdzewnej. Są gotowe do pracy, jeśli tylko temperatura na zewnątrz znajdzie się w przedziale 0-40 stopni Celsjusza.

Tyle teorii…

Sądzisz, że dla zwykłej „Złotej rączki” to zbyt skomplikowane i zaawansowane technicznie urządzenia? Otóż nie! Migomaty Stamos Germany są idealne zarówno dla dużego przedsiębiorstwa, jak i niewielkiego, przydomowego garażu. Możesz sprawnie łączyć ze sobą elementy domowych sprzętów, ale też i ogromnych, przemysłowych maszyn. Urządzenia sprawdzą się więc na liniach technologicznych i pracach montażowych. Migomaty pozwolą Ci połączyć stal nierdzewną oraz większości innych materiałów zwykle stosowanych w spawalnictwie.

Niezależnie od tego, czy zarządzasz ogromna fabryką, czy też gospodarstwem domowym, dbasz o rachunki. I tutaj coś dla Ciebie: migomaty Stamos Germany są wyposażone w technologię MOS-FET. Również brzmi nieco niejasno ale oznacza tyle, iż urządzenia dysponują większą mocą przerobową w stosunku do popranego prądu.

Oferowane przez sklep emaks.pl, migomaty są dostępne w różnych opcjach cenowych, a co z a tym idzie, różnią się też wyposażeniem. Spawarkę MIG można nabyć już za nieco ponad 1 tys zł, a w prezencie od producenta otrzymamy profesjonalną maskę spawalniczą. Jednak największą gratką dla wszystkich mechaników, przedsiębiorców i pasjonatów drobnych napraw jest spawarka Welbach Omega – sterowana w pełni cyfrowo, zawierająca szereg udogodnień, sprawi, że praca stanie się wręcz przyjemnością!